Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  4. Augusts Vārda dienas Romualda, Romualds, Romāns
Autors: Alda Golde
Pievienots: 22.02.2017.

Ceturtās dimensijas enerģijas pamazām nāk uz Zemi. Tas tiek darīts pakāpeniski, lai cilvēkiem neradītu diskomfortu. Ceturtā dimensija ir tā, kurā dzīvo Dvēsele. Tas ir kā...

16.02.2019 08:52
Atvainojos visiem, kam interesēja mājaslapa, bet nevarēja atvērt!
Ielaidu kļūdu adresē- https://novajaepoha.weebly.com

Ir jaunumi ierakstos. Kas meklē, atradīs.
Ar cieņu, Alda
09.02.2019 17:07
Papildinot iepriekš teikto- bija laiks, kad mēs nevēlējāmies vairs ievērot Dieva likumus, ar to pierādot, ka paši varam ar visu tikt galā, ka Dievs mums nav vajadzīgs...Tā milzīgā pašapziņa un paša augstprātība un egoisms attālināja mūs no radītāja. Tādēļ jau Jēzus Kristus teica, ka neviens nevar nonākt pie Tēva, kā vien caur viņu! Tas ir- pieņemot Dievišķos likumus,ko viņš atnesa un ievērojot tos. Tāpēc bija laiki, kad cilvēce izgāja skolu- aizgriezās, pārkāpa dievišķos likumus, lai arī Dievs brīdināja- nedari tā, Tev pašam būs slikti. Dievs nesoda, bet kosmiskie likumi darbojas un nākamās dzīves sasēja karmiskos mezglus starp cilvēkiem. Sāpīgi bija dzīvot, ja nav mīlestības... Tā tas bija,- sastrādāji, izjūti ar sāpēm un saproti beidzot, ka dzīve bez mīlestības, t.i. Dieva ir tikai ciešanu ceļš. Visa, visa pamatā ir mīlestība, tāpēc kalpot mīlestībai, patiesībai un kosmiskajiem dzīves likumiem,- kad beidzot zini, kas ir labi un kas nav. Cienīt hierahiju un ievērot to. Mīlestība- tās ir ciešanas, un sāpes kad Tu jūti, kā otram sāp... Nu, negribējām ciest, aizvērām sirdis un prāts tapa visa noteicējs. Redzi, bet bez mīlestības vēl vairāk sāp! Atceries savu Radītāju un sāc mācīties lūgšanas! Lai lūgšanas kļūtu par dzīves daļu, jāiemācās tā sakoncentrēties, lai neviena doma tās nepārtrauktu. Mīlēt un lūgties! Ļoti saprotami šo tēmu izskaidro arī Aleksejs Osipovs savās lekcijās-youtubē!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv