Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  13. Jūlijs Vārda dienas Margarita, Margrieta
Autors: Serafeta
Pievienots: 08.12.2011.

Kā ir būt pozitīvam?
Daudzi uzskata, ka būšana pozitīvam ir smaidīgs, mūždien apmierināts cilvēks bez problēmām, varbūt pat atrauts no realitātes, bet tās nav,...

09.12.2011 12:20
Paldies Serafeta par šo blogu! Atbalstu pozitīvo domāšanu, taču bieži novēroju, ka cilvēki ar to visu aiziet galējībās un brauc no viena grāvja otrā. Proti, ja cilvēks dzīvo ar „uzspēlēto“ pozitīvismu jeb, kā Tu te raksti, smaida pat tad, kad patiesībā to nevēlas, agrāk vai vēlāk tas gluži kā augonis sprāgst uz āru, jo šādu uzspēlēto pozitīvisma vilni nomaina nenormāli negatīvisma periodi, jo „tā pozitīvā domāšana taču neko nav devusi“.
Dažkārt „pozitīvā izkārtne“ tikai aiztur negatīvās emocijas, kas vienā brīdī sprāgst uz āru, jo pozitīvisms (dzīves pieņemšana ar tās kāpumiem un kritumiem un savu spēju un vietas apzināšanās tajā) nav šī cilvēka dabiskais stāvoklis. Jāprecizē – tas VĒL nav šī cilvēka dabiskais stāvoklis. Manuprāt, svarīgi ir saprast, ka nekur nav teikts, ka sākot dzīvot pozitīvi, dzīves pārbaudījumi ies secen! Šī domāšana tikai maina to, kā mēs (jāatgādina, bez uzspēlēšanas un izlikšanās) reaģējam uz šīm situācijām.
Patiesībā līdzīgi novērojumi man radās brīdī, kad Latvijā ļoti populāri kļuva lasīt grāmatu „The Secret“ un skatīties šo filmu. Cilvēki domāja, pietiek tikai noformulēt precīzi savu mērķi un tad tikai viss notiks. Bet nekas jau nenotiks, ja cilvēks ar savu rīcību un lēmumiem neko nedarīs, lai tomēr šos mērķus sasniegtu.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv