Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  16. Jūlijs Vārda dienas Estere, Hermīne
Autors: fitforfun
Ilustrācija: Pixabay
Pievienots: 03.05.2016.
Sveikas!
Meklējot noklīdušo motivāciju, nonācu līdz domai par blogu – dienasgrāmatu, kas man palīdzētu sakārtot domas un atrast ceļu pretī veselīgākai un...
06.05.2016 08:18
Es pievienojos!
06.05.2016 21:19
Sancho, super! Kada bus Tava strategija? Kadi izejas cipari?

Man pasai vakardiena un sodiena ir kustigas un veseligas. Liels paligs ir jauna aproce, kas ne tikai skaita solus, bet mera ari pulsu un nosaka patereto kcal skaitu. Kopa ar myfitnesspal, kura registreju uznemto, varu izvilkt bilanci, kontrolet uznemtas un pateretas kcal.
04.05.2016 15:31
Sveika! Prieks, ka SievietesPasaule var būt kā labs pieturas punkts vai āķis ceļā uz motivācijas nezaudēšanu. Tavi mērķi izklausās ļoti konkrēti un šķiet, ka tu jau pietiekami daudz ko dari lietas labā - turam īkšķus, lai izdodas!
Mums savulaik bija projekts "Slaidā vidukļa medības", kura ietvaros katrai dalībniecei bija jāizvēlas (jāapraksta) sava stratēģija ceļā uz mērķa sasniegšanu. Zinu, ka "mednieces" laiku pa laikam ir izteikušas vēlmi doties jaunā "medību maratonā", informēsim viņas par radušos kompāniju! :)
04.05.2016 15:51
Paldies par īkšķiem! Tie noteikti noderēs. Es patiesībā šajā pavasarī regulāri ienācu palūkoties, vai nav "slaidā vidukļa medības", jo pirms vairākiem gadiem piedalījos šajā izaicinājumā (ar citu niku gan). Tā kā nesagaidīju "medības", nolēmu medīt vienatnē un cerēt, ka varbūt kāda vēl pievienosies :)
04.05.2016 16:02
Prieks, prieks, ka tā medīšanas kāre nekur nav zudusi! :)
04.05.2016 18:42
Nē, nav zudusi. Pēc pirmā bērniņa veicās ļoti labi, nomedīju, šķiet, ap 7cm. Tagad par šādu rezultātu būtu ļoti priecīga :)
04.05.2016 12:02
Šī diena sākusies veselīgi un aktīvi - brokastīs ierastā auzu kliju putra ar zemenēm, banānu un 5 sēklu maisījumu. Un pēc tam 5km skrējiens. Laiks brīnišķīgs, nedaudz pa siltu apģērbos, līdz ar to uz beigām palika grūti. Vispār mans mērķis ir noskriet 10km zem 1h. Kādam varbūt tas liktos nieks, bet man, kas pagājušajā vasarā nevarēja 300m noskriet, tas būtu lielisks rezultāts. Šobrīd lēnā tempā varu noskriet ap 8km, tātad jāpiestrādā gan pie izturības, gan ātruma.
Vakar tiku pie aktivitāšu aproces Fitbit, kas man nāks talkā gan patērēto kaloriju , gan arī aktivitāšu uzskaitē. Pagaidām liekas interesanti.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv