Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  5. Augusts Vārda dienas Arvils, Osvalds
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Barbara Brodele, speciāli SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: SP.lv kolāža
Pievienots: 18.10.2011.

„Nostājies pie sava drēbju skapja un centies tajā atrast mazo, smalko francūzieti,” aicina stiliste Barbara Brodele. Sekojot viņas padomiem arī Tu sevī vari...

Nav melots par franču šarmu un īpašo attieksmi. Attieksmi pret sevi, savu ārieni, savu izturēšanos un sevis pasniegšanu.
06.02.2012 15:18
Kad meklēju sev šādu francūzietes un 60 gadu miksējuma tēlu atklāju ka šeit Latvijā to piepildīt ir grūti jo cena vien mazajai melnajai kleitiņai ir astronomiska, sāku meklēt kur no ārzemēm var iegādāties un atradu šo saitu, kur par lētām naudām var nomainīt visu skapja saturu http://www.wholesale-dress.net/union-3621, katru dienu vari atļauties būt citā stila un par to daudz neiztērējot!
09.11.2011 15:15
arkārtīgi patika šis raksts paldies autorei ;)
02.11.2011 12:52
Ļoti jauks un uzmundrinošs rakstiņš sievietei ,kura mājās iesprostota satraumētās kājas dēļ,es dievinu melno....
29.10.2011 14:39
Paldies par komentāriem:)Es nekādi neiebilstu pret citu viedokļiem un ar lielu prieku tos uzklausu, tomēr man nāksies (viesim) nedaudz oponēt.Es nevienu mirkli neesmu likusi akcentu uz to, ka kosmētika būtu jāliek kārtām un domāju, ka daudzi man piekritīs, ka nekrāsoti un atauguši matu nu noteikti neatbilst smalkajam tonim:)Tā drīzāk ir nolaidība:)Bet ja runājam par dabiskumu-tad, protams, tas vienmēr ir modē, tomēr ar nosacījumu, ja ar kosmētikas palīdzību tiek maskēti visi defekti un iegūtais rezultāts ir skaists.Lai gan jau no pašas senatnes izteikts dabiskums piestāvēja tikai zemajam slānim-strādnieki. Augstmaņi allaž centās sevi izteikt nedaudz pompozākā veidā-kosmētika, rotas, mati u.c.Bet, protams, es nekādi nemudinu uz pārspīlētību. Smalks minimums ar skaistu rezultātu-to vēlos pateikt:)Vēlreiz pasakos par viedokļiem!:))
26.10.2011 10:52
viesi - , man šķiet, ka tu pārspīlē mokoties aiz vainas apziņas :))) neredzu ne autores šausmīgu aizstāvēšanos, ne arī aizvērtību pret dažādiem viedokļiem :)
nevajag uztvert visu tik burtiski, runa taču ir par tēliem, leģendām, sajūtām :)
26.10.2011 01:28
Paldies par atbildi! Nodoms jau nebija nokritizēt Jūsu rakstu un viedokli. Tomēr, pieļauju, ka šādi raksti jau arī tadēļ domati, lai izraisītu pardomas, diskusijas utt un nevajadzētu autorei tik ļoti aistāvēties. Vēl viena piezīme, ja tišām ir runa par smalkām aprindām, tad noteikti piekritīsiet, ka tiši smalkajas aprindās tiek uzskatīts, ka dabiskums ir tas smalkums un ka kosmētika uz sejas nemaz nav tik labs tonis tāpart ka krāsoti mati. Smalkajās aprindās kosmētika japamanās uzlikt tā, lai to gandrīz nepamanītu. Bet par melno krāsu piekritīšu, to francūzietes mīl un tas atkal lielā mēra nosaka smalkumu...Lai Jums, Barbara, veicas un gaidīsim arī citus rakstus, tikai vajag mācīties būt atvērtākām pret citu viedokļiem, jo tomēr to smalko francūziešu ir ļoooooti maz....piekritīsiet, taču:)
21.10.2011 17:54
Ar Jūsu atļauju labprāt atbildēšu uz dažiem komentāriem. Jā, esmu bijusi Francijā un ne vienu vien reizi.Arī Latvijā strādāju modes iestādē, kas smalki seko Parīzes modes līnijām un savu piedāvājumu klientiem veido vadoties pēc jaunākajām tendencēm Francijā. Varāk orientējos uz to francūziešu kategoriju, kuras parstāv smalkās aprindas.Ilze, bālai un nogurušai ādai lieliski palīdz dekoratīvā kosmētika.Sieviete var sevi uzgleznot.:)
21.10.2011 15:34
kas tas par mitu par smalko francuzieti, vai rakstniece ir pati bijusi tur? Dzivojot Francija ilgu laiku nenoveroju parak daudz smalkuma tajas francuzietes. nabaga latvietes atkal tiek maldinaatas...musu latvietes ir daudzkart smalkakas par jebkuru igno francuzieti...
21.10.2011 14:43
Raksts jauks un rotaļīgs, tomēr nepiekritīšu par melno krāsu. Ja to velk pie bālas, nogurušas sejas vai drūmā noskaņojumā - nekas labs un francūzisks tur nesanāk.
21.10.2011 07:08
Paldies,Barbara- jauki iedvesmojos
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv