Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  7. Augusts Vārda dienas Alfrēds, Fredis, Madars
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 26.02.2013.

"Runājot par Itālijas modi, vārds - minimālisms, ir pēdējais, kas nāk prātā", saka modele Beāte.

Giorgio Armani
16.05.2014 13:51
Ir nu gan jābūt drosmei, lai slavinātu Dolce&gabbana un Versace. Viņu gaume ir izcili vulgāra un provinciāla.Cik zemai ir jābūt pašapziņai , lai pirktu viņu lupatas? Ferragamo ir veco sievu stils.Kāpēc tai pašā likā nepiemin Loro Piana, Agnona, Cuccinelli, Kiton, kuru estētiskā gaume ir 1000 reižu augstāka nekā tas prastais D&G.Modelēm vajadzētu reāli pastrādāt modes namu laboratorijās, lai zinātu ko nozīmē apģērba ražošana. Diez Beāte zin kas ir crepe de chine (pirms tam nepaskatoties Google)?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv