Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  22. Janvāris Vārda dienas Austris
Autors: Dina Kāgane-Kovaļova
Pievienots: 24.03.2011.

Konkursa 'Daba dara mani skaistu' ietvaros Dina atklāj savu sejas...

Foto- gettyimages.com
25.03.2011 17:47
Sula patiešām nedaudz kož uz ādas, bet tieši tāds pats efekts ir augļskābju procedūrai kosmētiskajā kabinetā, un kosmetologs jūs iepriekš brīdinās, ka tā tam jābūt - jo tā darbojas augļskābes - tās atbrīvo ādu no atmirušās virskārtas, pie kam kosmetologs izmanto daudz spēcīgākas sastāvdaļas, arī ķīmiskās.
Taču ja āda ir taukaina vai kombinēta, un nav alerģiska vai ļoti jūtīga, tad nav jābaidās, ka greifrūta sula varētu būt par stipra. Greifrūta sulu var atjaukt ar sarīvētu avokado, tad sejas maska būs maigākas iedarbības.
Un pēc sejas tīrīšanas nepaskopoties ar mitrinošu sejas krēmu.
25.03.2011 10:20
Izklausās garšīgi, bet diez vai uz sejas. Tā sula varētu būt par spēcīgu ādai. Mizojot augli, jau pirkstos sula savu reizi kož, tādu uz sejas nemaz negribas likt.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv