Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  18. Janvāris Vārda dienas Antis, Antons
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Rebella
Ilustrācija: publicitātes foto
Pievienots: 09.09.2013.

Ja mājas apstākļos vēlies ar taisnotāju perfekti iztaisnot vai ieveidot matus skaistās lokās, ievēro vairākas lietas, kas Tevi pasargās no nevēlamas matu bojāšanas.

01.10.2013 10:23
Mana draudzene arī iegādājās tādu konusi-Rimi. Nekāda vaina :) Ļoti smuki cirko matus. Tai metenītei gan jau kāds brāķis gadījies.
29.09.2013 14:09
... kas tas par video?
29.09.2013 17:46
Runa laikam ir par šo video: http://www.youtube.com/watch?v=pOpZDRUJX2k
Te gan meitene izmantoja lokojamo konusu nevis matu pannas un, kā pēc tam izskanēja diskusijās, visdrīzāk, bija lietojusi nepareizus matu līdzekļus un par ilgu turējusi matus uztītus uz konusa.
26.09.2013 15:57
Zinu to video, youtube hīts, taču tas ir čirkotājs.. Meitene jau sen savu matu šķipsnu atpelnīja pēc tāda skatījumu skaita :D Tātad, tas tiešām liek padomāt par kvalitāti un to, ka ne vienmēr būs labs rezultāts ja taupīsim,bet nopirksim kvalitatīvu preci, kura kalpos ilgi un nebojās matus ;)
24.09.2013 18:26
Pēc tā video noskatīšanās, kur meitenei pie pannas palika kārtīga šķipsna matu, tiešām sāku domāt, ka ar kaut kādiem lētajiem variantiem nevar aizrauties... var palikt bez matiem.
24.09.2013 20:24
Arī redzēju to video, man šķiet,tās bija lokšķēres vai kas tāds, bet nu nepatīkami protams, ka gaidīto loku vietā paliec bez matiem. Bet man šķiet,ka meitene toreiz ko nepareizi darīja, vai nu nepareizu līdzekli pirms tam iepūta,ko nedrīkst vai ko tādu.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv