Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  16. Janvāris Vārda dienas Lida, Lidija
Autors: Kristīne Lāce, skaistumkopšanas speciāliste
Pievienots: 28.12.2010.

Juglas Medicīnas centra skaistumkopšanas un ūdens dziedniecības speciāliste Kristīne Lāce aicina aizdomāties par mājās pašu gatavoto krēmu un...

"Vai sievietes, kuras virtuvē atklājušas mazo kosmētikas laboratoriju, ir padomājušas par sevi un savas ādas veselību? Par to, vai viņu veidotie krēmi, krēmiņi un skrubīši, kas iepildīti lielākās vai mazākās kārbiņās, ir piemēroti ādai?"-jautā speciāliste. Foto- 123f.com
24.02.2011 09:11
gribetos gan nepiekrist.Ņevajag aizmirst,ka cilvēks ir dabas sastavdaļa,nevis laboratorija radīts produkts.Tāpēc tapat ka mūsu kermenim arī adai,vislabakie ir dabas produkti nevis biologiski akrīvie kremi.daudzu gadu garuma esmu novērojusi par ko parveršas situētas sievietes,kas lieto dargos bioloģiski aktīvos kremus.Sejas ada atrafējas,jo zūd tieksme pasai cīnītie,nepieciesami arvien specigaki kremi,līdz atliek tikai operacija.pati gatavoju kremus,neaizmirstu vitamīnus arī garam un kermenim-rezultats pat ļoti labs.
09.02.2011 19:01
ok, bet kur šī kundze sniedz kaut vienu pierādījumu, kāpēc tieši tas pats kafijas skrubis ir kaitīgs?? es tādu lietoju, jo man tāds patīk vislabāk, un problēmu nav.
29.12.2010 23:27
Var piekrist ka visu uz sejas likt virsū nevajadzētu. Jānoskaidro savs sejas ādas tips un vajadzības, jo var panākt gluži pretēju efektu, izmantojot produktus, kas sejai nav vajadzīgi. Bet cenšanās pēc dabiskākas vides kopumā ir apsveicama, ne nosodāma
29.12.2010 12:18
man tik kategorisks viedoklis. tā vien izklausās, ka šai kundzei pieder kosmētikas ražotne :((
es PAR visu dabīgo. minētie argumenti nu galīgi nepārliecināja par pretējo.
29.12.2010 12:13
Sapņoju katru vakaru, gan par garīgām, gan materiālām lietām, gan romantiku :)
29.12.2010 07:37
Muļķības! Senāk dāmas tā vien dzīvoja pašas taisot kosmētiku, aptiekās tad to netaisīja! Kāpēc mūsdienās cilvēki ir pataisīti par kaut kādiem tizliem muļķiem, kas paši nevar ne sev ēst uztaisīt pareizi, ne zina, kā sevi kopt, ne ko vilkt mugurā un kā kustēties!? Viss tikai jāpērk un jāmaksā speciālistiem!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv