Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  25. Novembris Vārda dienas Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 06.02.2012.

Tev nav jākļūst par ķīmijas eksperti, lai izprastu, kas katrā tūbiņā ir iekšā, tomēr lai pasargātu savu veselību un skaistumu, vērts atcerēties dažas vielas, no...

Cik bieži palūkojies uz produkta „sejas otro pusi” – sīkiem burtiem nodrukāto sastāvdaļu sarakstu? Foto- istock
13.02.2012 18:26
zaza, šodien biju uz Dzintara Dziednīcu uz masāžu un tur man pastāstīja, ka viņi taisot (un arī no lietuviešiem iepērkot) pilnīgi dabīgus ādas kopšanas līdzekļus, toniki, pieniņi, pirts medus utt, cik sapratu, mājaslapā arī var apskatīt produktu aprakstus. Derīguma terminš 2-3 mēneši, īss, bet toties zini, ka viss ir dabīgs.
09.02.2012 22:48
nu es zinu ka ir nopērkami dabīgie skrubīši, no ziepju riekstiem var vārīt dabīgus šampūnus tt.. domāju, ka ne lielveikalos gan :)
09.02.2012 22:15
cik esmu skatījusies, tā visur ir kaut kas no šīs listes un vēl papildus, stipri apšaubu, ka lv var atrast tīru/dabīgu produkciju, nemaz nerunājot jau par matu kopšanas līdzekļiem...varbūt meklēju nepareizā vietā, t.i., ne lv mērogā...
09.02.2012 21:46
ir ir, tikai derīguma termiņi tiem visai īsi :)
09.02.2012 21:41
nuu parādiet man, kuri ir tie tīrie/eko/dabīgie kosmētikas līdzekļi?? atbilde- neviens, ja kļūdos, labojiet...
06.02.2012 16:19
Fast-foods vispār ir nedzīvs ēdiens, un, piekrītu Ivetai, ka vispirms jāsāk domāt par savu uzturu. Un ja jau Tu domā par to, ko liec sev vēderā, otrs solis ir saprast, ar ko "barojam" katru dienu savu ādu. Caur ādu starp citu vielas ļoti labi un ātri iesūcas mūsu organismā. Un ,ja paskaita, ko tik nelietojam katru dienu- krēms, toniks, tonālais, skropstu tuša, dušas želeja, šampūns, zobu pasta...
06.02.2012 15:32
Der gan aizdomāties, vai apēdot pāris hamburgeru mēs neuzņemam tikpat daudz dažādu "derīgu" vielu kā ar kosmētiku gada laikā.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv