Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  7. Augusts Vārda dienas Alfrēds, Fredis, Madars
Autors: Ieva Stanka, AVON Latvija
Pievienots: 23.05.2016.

Noslēdzot video sēriju, ko veltījām pareizai sejas ādas kopšanai atbilstoši ādas tipam, piedāvājam arī īsu pamācību dienas grima veidošanā. 

29.05.2016 22:02
Sveicinàta,Sandra! Paldies par uzdoto jautàjumu! Ziniet,śinì gadìjumà atkal jànovèrtè,kàds ir Jùsu àdas tips? Ja Jums ir taukaina àda,tad var arì nelikt bàzi vai uzklàt matètu bàzi,kas aizturès spìdumu un palìdzès tonàlajam turèties ilgàk! Bet,ja Jums ir sausa àda,tad tomèr ieteicams bùtu uzklàt bàzìti,kas mitrinàs un veidos aizsargslànìti Jùsu àdai. Ikdienas lietośanai iesaku BB krèmu,kas ne tikai nomaskè pigmentus/depigmentus,bet padara izskatu veselìgàku,mirdzośàku un ir lietojams ierastà krèma vietà!Lai Jums izdodas! Un atcerieties,ja Jùs uzskatat,ka bàze nav nepiecieśama,tad iespèjams Jùs neesat kĺùdìjusies,Jùsu àda pateiks Jums priekśà,galvenais or komforts!
27.05.2016 16:35
Vai nevar iztikt bez bāzes un uzreiz likt tonālo krēmu? Īsti neredzu bāzes jēgu. Un ko jūs sakāt par BB krēmu tonālo vietā?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv