Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  29. Marts Vārda dienas Agija, Aldonis
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: stock.xchng
Pievienots: 02.07.2010.

Sauļojoties būtiski ir ievērot  principu- "labāk mazāk nekā vairāk". Necenties ar vienu sauļošanās reizi kļūt brūna! Tu pamatīgi kaitēsi savai ādai.

Veselīgāku un vienmērīgāku iedegumu iegūsi kustoties nevis vienkārši guļot pludmales smiltīs. Foto- stock.xchng
08.07.2010 16:28
Nedēļas nogali arī pavadīju pie jūras, kārtīgi ieziedos ar krēmiem. Tur bija ļoti daudz cilvēki, kuri bija pārcepušies, staigāja pa pludmali kā sarkani tomāti.
06.07.2010 13:03
Biju pie jūras sestdien. Un arī pāris ķermeņa daļas nedaudz cieta. Sapratu, ka pēc peldes jūrā (ūdens bija kā piens), atjaunojot aizsargkrēma kārtiņu uz savas ādas, biju to nevienmērīgi uzklājusi. Tā kā pēdu virsas bija ar smiltīm, uz tām vispār krēmu neuzklāju. Tā nu atbraucot mājās pēdu virsas bija sarkanas un svila. Līdzīgi arī šur tur uz muguras un pleciem bija sarkani pleķi. Šodien jau jūtos labi.
06.07.2010 10:59
Diemžēl svētdien jūrā apdegu, it kā krēmu smērēju, bet pleci un mugura pamatīgi cietuši, laikam saule vakar pārāk spēcīga bija vai krēmam SPfi par mazu :(
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv