Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  26. Februāris Vārda dienas Aurēlija, Evelīna, Mētra
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 17.08.2012.

Pilnīgi liekas, ka smaržu var just jau caur ekrānu...Lasi, kā mūsu lasītājām patika šis skrubis.

17.08.2012 11:57
Es arī esmu izmēģinājusi šo skrubi un varu piekrist meitenēm, ka produkts tiešām ir ļoti labs. Arī man ļoti patika skrubja spēcīgā smarža,kas saglabājas ilgi pēc produkta lietošanas. Līdz šim nebiju liela skrubju fane, jo man ne visai patīk asie skrubji, taču šis man ļoti patika, jo tam piemīt ļoti maiga konsistence un tas tiešām pilda savas funkcijas! Man tas ļoti patika! :)
17.08.2012 11:54
Šo un citus "Jāņa ziepes" produktus var iegādāties lielveikalā "Bērnu pasaule" Kr.Barona ielā, kā arī "Latvijas Pasts" nodaļās. Vieglākam risinājumam produkciju var pasūtīt arī, rakstot uz info@janaziepes.lv Vēlams pasūtījumā norādīt tālruņa numuru, lai precizētu produkcijas saņemšanas laiku/ piegādes vietu. Visas produkcijas apraksts: www.janaziepes.lv
17.08.2012 11:22
Esmu lietojusi šo sāls skrubi.Ļoti patika.Iegādājos to kādā gadatirgū pie izplatītājiem.Tagad ir jautājums-kur to var iegādāties?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv