Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  10. Augusts Vārda dienas Audris, Brencis, Inuta
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: flickr.com
Pievienots: 14.12.2010.

Padomus, kā Ziemassvētku zvaigzni pareizi kopt, lai tā nezaudētu skaistumu, sniedz dārzu un telpaugu eksperte Inta Vessere.

Ziemassvētku zvaigzne mājās palīdz radīt svētku noskaņu.
23.11.2017 20:53
ielieciet informāci kas noder projekta šis nemaz nepalīdzēja.
07.09.2015 08:17
Nopirku Maximā mazu Ziemassvētku zvaigznīti,vienkārši savam priekam un Ziemassvvētku noskaņai.Pa gadu augs bija paaudzies lielāks un sazarojies jau ar kādām 6 galotnītēm un nākošajos Ziemassvētkos man jau bija neliels kociņš.Mēnesi pirms Ziemassvētkiem sāku laistīt ar Vito un augs uzziedēja pamazā iekrāsojot centrālo rozetīšu lapas sarkanā krāsā līdz ieguva tādu pašu krāšņu izskatu kā veikala augiem Biju sajūsmā.Tagad gaidu uzziedam jau trešo reizi nu jau tiešām par koku vai kārtīgu krūmu izaugušo Ziemassvētku brīnumu!
09.12.2014 14:54
Ziemassvētku zvaigzne patiešām rada svētku noskaņu,bet man ne reizi par lielu nožēlu NAV izdevies šo augu uzziedināt vēlreiz-nākas izmest sakaltušu čakārnīti.Interesējos viena veikalā un man pateica,lai nepūlos,jo šie augi tāpat kā daudzi citi,tiek mākslīgi ''izdzīti''uz svētkiem piemēram un viss,tālāk augam vairs nav spēka,lai ko darītu.
01.07.2011 16:27
kas ir vajadzīgs lai pārstādītu Ziemassvētku zvaigzni?
20.12.2010 18:36
Paldies, Inta, par atbildēm! :)
Es līdz šim pat nezināju, ka šis augs ir tik indīgs. Tāds skaistulis, bet paskat, kādu skādi var nodarīt!
20.12.2010 18:07
Ziemassvētku zvaigzne tik tiešām ir indīga, ļoti jāuzmanās pie auga apgriešanas, lai tā piensula nenokļūtu uz ādas, jo tā var gūt apdegumus. Arī no mazajiem dārzniekiem šo augu vajadzētu turēt pa gabalu, lai neienāktu prātā ar mazajām roķelēm samīļot zvaigznīti.
Šo augu es mēsloju ar universālo mēslojumu, kas paredzēts telpaugiem- Vito, nopērkams viņš ir gandrīz jebkurā dārzkopības preču veikalā, Depo ar man liekas, kad manīju, vēl ļoti labs ir Shulc šķidrais mēslojums telpaugiem.
17.12.2010 09:19
Kikii, par mēslojumu precizēsim, man gan šķiet, ja pavaicātu kādā veikalā Depo, K-rauta vai kādā specializētā ziedu,floristikas veikalā, tad jau piemērotāko ieteiktu.
Es vēl gribēju piebilst, ka ar šo augu jāuzmanās, ja mājās ir mazi bērni (un droši vien arī dzīvnieki, kas mīl grauzt augu lapas), jo kaut kur izlasīju, ka Ziemassvētku zvaigznes lapas esot indīgas!!! Varbūt kāda zina ko vairāk?
17.12.2010 03:08
Kādus un kur lai pērk mēslojumus? Paldies!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv