Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  10. Aprīlis Vārda dienas Anita, Anitra, Zīle
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: gettyimages.com
Pievienots: 14.01.2010.

Vai ziemā istabas puķes, kas stāv uz palodzes, var apsalt? Jā, var! Uzzini, kas tev jāievēro, lai telpaugi neapsaltu, kā arī citus ieteikumus augu ziemas kopšanā.

15.01.2010 13:00
Par orhidejām vari izlasīt šeit - http://www.sievietespasaule.lv/eksotika_uz_tavas_palodzes_orhideja
14.01.2010 18:39
Tagad esmu vairāk norūpējusies, nekā pirms izlasīju šo rakstiņu. Man mājās ir trīs orhidejas. Visas stāv uz palodzēm. Mājai ir jaunie logi, tomēr pie rūts tik un tā ir pavēss. Kā orhidejai varētu izpausties tas, ka tā ir apsalusi vai tai ir par aukstu? Un kur tad, lai liek tās orhidejas citur, jo, kā teica, veikalā, tām ir vajadzīgs būt gaišā vietā.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv