Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  3. Jūlijs Vārda dienas Benita, Everita, Verita
Autors: Estere Braķe
Ilustrācija: estere-orhidejas.id.lv
Pievienots: 14.06.2013.

Pārāk agri atdalīts keiki mēdz attīstīties daudz lēnāk nekā viņa pie „mammas” palikušie brāļi un arī daudz vēlāk sasniegt gatavību ziedēt.

28.10.2013 09:38
Nepagāja ne četri mēneši, kad saņēmos palaist keiko savā patstāvīgā dzīvē :) Pa šo laiku tas bija kļuvis jau ļoti liels, bija izauguši 2 ziedkāti un vienam jau manāmi ziedpumpuri. Tad nu ņēmu un atdalīju, ieliku savā podiņā ar falenopšiem paredzēto substrātu. Ceru, ka viss izdevās un drīz man būs vēl viena ziedoša orhideja!
14.06.2013 14:13
Paldies par atbildi! Kamēr gaidīju atbildi, ar keiko (tagad vismaz zinu, kā to aplūkojot nosaukt!) neko nedarīju. Tam ir jau 4 lapiņas un 5 treknas vairākus cm garas gaisa saknes. Laikam draudziņam drīz būs jāšķirās no nebēdnīgās dzīves uz liela kāta un jāsāk pašam sava dzīve savā podiņā!
14.06.2013 13:57
Man falenopši jau vairākus gadus mājās aug, bet ne reizi nav bijis keiko.
14.06.2013 11:08
paldies par izglītojošo rakstu! man vairākus gadus atpakaļ bija līdzīgi. Es atdalīju "Orfidejas" bērniņu no ziedkāta un iestādīju to speciālā orfidejām paredzētā supstrātā. "Bērniņš" auga labi līdz reizei, kad man ieteica izmantot mēslojumu orhidejām izsmidzināšanai uz lapām. Tas bija augam nāvējoši! Bojā aizgāja arī parējās orhidejas. Līdz tam biju izmantojusi tikai mēslojumu orhidejām, ko šķīdina ūdenī un izmanto pie auga "mērcēšanas" reizi nedēļā vasarā vai divas reizes mēnesī ziemā. Kā pareizi izmantot mēslošanas līdzekļus orfidejām? Būšu ļoti pateicīga, ja kāds man sniegtu par to skaidrojumu!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv