Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  19. Februāris Vārda dienas Zane, Zuzanna
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 18.06.2010.

Fotogrāfs Gunārs Binde ir teicis: neieguldi naudu fotokamerā, ieguldi to sevis attīstīšanā, jo šedevrus jau netaisa kamera, tos rada cilvēks. Vai...

Foto - fotoakademija.lv
20.07.2010 11:18
Man aizvadītajās brīvdienās ar ziepju trauku ir izdevies uzņemt neticami skaistu saulrieta skatu pie jūras. Vienkārši ņēmu un bildēju uz visparastāko (laikam automātisko) režīmu. Citreiz atkal nesanāk nekas.
20.06.2010 16:17
Piederu pie tiem, kuri fotoaparāta pamācībai esmu izlasījusi tikai pirmās divas lapas. Man ir visparastākais digitālais fotoaparāts. Nav arī nekādu priekšzināšanu fotogrāfijā. Vienkārši, ja pamanu manuprāt ko interesantu, knipsēju. Un dažkārt sanākušas tādas bildes, ka pat profesionāļi saka - ceppuri nost. Bet tas protams ir 1% no 100 bildēm :) Turpmāk noteikti piedomāšu par vēlamo attālumu, jo man diemžēl nav iespējas atslēgt zibspuldzi.
18.06.2010 13:02
Raksta autoram taisnība! Laba kamera nepadara mūs par labiem fotogrāfiem. Pirms tērēt naudu, vēlams paeksperimentēt ar ko vienkāršu, lai pārliecinātos par savām dotībām ķert labu momentus, interesantākos rakursus un dabas ainavu ierāmēt vislabākajā ekspozīcijā. Man ir izdevies radīt labas bildes arī ar mobilā telefona kameru, tā, ka neprofesionālim pat nav ne mazāko aizdomu, ka tas nav bildēts ar labu kameru.
18.06.2010 12:16
Ai, kā es gribētu iemācīties labi bildēt! Man gan aŗi ir parastais mazais fočiks, bet sapnis ir par tādu kārtīgu aparātu, ar kuru braukt medīt skaistus dabas skatus :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv