Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  1. Jūnijs Vārda dienas Bernedīne, Biruta, Mairita
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 24.03.2010.

Latvijā radīts jauns pakalpojums, pateicoties kuram vecākiem ir iespēja sekot bērna gaitām un būt informētiem par atvases atrašanās vietu. Vai Tu izmantotu...

Ierīce Mobigators, kas bērnam pastāvīgi jānēsā līdzi, ļauj jebkurā brīdī vecākiem kartē redzēt bērna pašreizējo atrašanās vietu, kā arī uzzināt viņa maršrutu jebkurā izvēlētā laikposmā, tāpat bērns var nospiest trauksmes pogu,ziņojot vecākiem, ka viņam vajadzīga palīdzība. Foto- Mansberns.lv
06.04.2010 12:30
Man šķiet jauka ierīce, kur var tādu iegādāties?
25.03.2010 11:40
Mans sīkais katru dienu no skolas iet pa ne visai patīkamu ceļu. Tāpēc zvanu viņam ik pēc 5 minūtēm, kas traumē gan pašu, gan bērnu. Jau nopietni domāju par šīs ierīces iegādi. Samaksāt 8 ls mēnesī par bērna drošību es varēšu atļauties.
24.03.2010 23:38
nu nezinu, man liekas, ka tas ir ok, mani piem. biedē šitie ielu huligāni un visādi kretīni. pēc šī vismaz zini, kur mazais atrodas. lai gan, nevar jau tĀ DZĪVOT, VIENĀ PARANOJĀ...
24.03.2010 17:15
It kā jau ierīce laba un citreiz nelabās situācijās vienīgais risinājums, bet tas viss ir tikai bizness, 8-15Ls abonēšanas maksa - diezgan sālīti! Gan jau ka šādai ierīcei var atrast arī alternatīvu. Būtu vismaz uz pusi lētāka abonēšana, tad vēl varētu domāt. Vēl šī ierīce der vīru izsekošnai!:)
24.03.2010 16:11
Nu man jau liekas, ka tas ir tas pats kas mobilais. Ja jau bērnam ir mobilais, tad šādu nevajag, jo var uzzvanīt. Turklāt nav jau tas bērniņš nekāds dzīvnieks, kam vajag čipu kaklā iemontēt, biku pa traku!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv