Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  9. Augusts Vārda dienas Genoveva, Madara
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 26.08.2010.

Arvien biežāk tiek izsludināti konkursi, kuros cilvēkus aicina gatavot ēst un fotografēt pagatavoto. Lai noskaidrotu, kā garšīgi nofotografēt dažādus ēdienus un...

Fotografējot ēdienu jāatceras vairākas lietas - jāstrādā ātri, jāfotografē daudz un no dažādiem rakursiem. Foto - Dainis Matisons
12.07.2014 13:46
foršs raksts, šo to jau intuitīvi daru :)
12.07.2014 09:09
Šis ir tas gadījums kad fotogrāfa kungs pats īsti šo jomu nepārzin, taču no intervijas atteikties arī negribējās...,švaks sniegums.
29.01.2011 09:16
Nu Matisona kungam par šīm "Paraugfotogrāfijām" vajadzētu nosarkt! :) Nekā personīga, bet švaki tie foto un nu nemaz nerosina iet pie jums kursos.
22.01.2011 10:43
Piekrītu, tās "paraugbildes" jau nu neko dižas nav.
21.01.2011 22:39
Nu Viktorijas bildes sit pušu Matisona kunga bildētās.......
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv