Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  24. Oktobris Vārda dienas Modrīte, Mudrīte, Renāte
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: stock.xchng
Pievienots: 09.02.2014.

Vai Valentīndiena kļuvusi Tev par īpašiem svētkiem vai arī tā ir parasta februāra diena? Un, ja Tu atzīmē Valentīndienu, kādas ir Tavas svinēšanas tradīcijas?

Kādas ir Tavas domas un sajūtas par sirsniņu, rožu pušķu, lācīšu un bučiņu dienu? Vai Valentīndiena kļuvusi Tev par īpašiem svētkiem vai arī tā ir parasta februāra diena?
14.02.2014 09:57
He, ideja par Valentīndienas muļķībām ļoti laba, bet izmantojama noteikti tikai vienu gadu, vairs jau ar to nepārsteigsi
13.02.2014 10:45
Sandras stāsts rosināja mani arī ko beidzot pasākt Valentīndienā ar mazo. Kādas idejas, kā interesanti ar bērniem nosvinēt Vdienu?
10.02.2014 15:01
Man patīk Valentīndiena un es ar skumjām katru gadu noskatos un noklausos īgņās, kuri maļ pantiņu par komercializāciju, svešumu, īstās mīlestības eksistēšanu ārpus šīs dienas robežām un tamlīdzīgi. Svētki vienmēr rada prieku un lai gan man šī diena nekad nebūs tas pats, ka Ziemassvētki vai Lieldienas, kaut ko īpašu es vienmēr izdomāju. :) Arī tad, ja esmu viena. Svinu sevi. :) Mana galvenā Valentīndienas tradīcija - uzdāvināt kādu mīļu nieku draudzenei, tādējādi pasakot paldies, ka viņa man ir. Manā pasaulē Valentīndiena ir cilvēkmīļuma diena, tajā nešķiro dzimumus, tajā iepriecina, daudz smaida, saskandina pa šampanieša glāzei vai sēž mājās un rūgumpodojas par sliktajām rietumu ietekmēm. Kas nu kuram šķiet tuvāks. :)
10.02.2014 14:26
Man tā ir parasta februāra diena, neatzīstu svešus,ievazātus svētkus,kuru galvenais mērķis,lai cilvēki atstāj pēc iespējas vairāk naudas veikalos. Ar mīlestību tur maz sakara.
10.02.2014 11:23
Diānai ir praktiski identisks scenārijs mūsējai Valentīndienai, laikam tradicionālais 'vidējam latviešu vīrietim' pieņemamais :D
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv