Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  2. Decembris Vārda dienas Meta, Sniedze
Autors: Dace P.
Ilustrācija: Autores foto
Pievienots: 08.05.2014.

Dace zāļu tējas žāvē, sasietas nelielās buntītēs, kuras glīti apsien ar skaistu lentīti un iekar koka rāmīšos. Tējas labi žūst, bet pie sienas- smaržīgu tēju...

09.05.2014 10:05
Man šķiet,ka rokdarbu/hobijlietu veikalos taču kaut kam tādam jābūt nopērkamam. Nu,protam,s variants ir Depo nopirkt mazās koka līstītes un palūgt,lai tur sazāģē un mājās pašai salīmēt :)
09.05.2014 09:50
Man arī interesē koka rāmīši!
08.05.2014 23:20
šis ir fantastisks :)
08.05.2014 20:56
Priecājos, ka ideja noderēs!
Šos rāmīšus jau pirms daudziem gadiem man uztaisīja kāds vietējais amatnieks. Šāds pielietojums tiem ir vismaz gadus piecus, jo šādi patiešām žāvēju tējas, tāpēc neesmu interesējusies par pirkšanu un cenām.
Varbūt rāmīti var izgatavot no zariņiem vai skaliņiem tos stūros sasienot? Varbūt no kartona, aplīmējot ar, piem., gliemežvākiem, notinot ar dziju u.tml.
08.05.2014 17:00
Superīga idēja! Skaisti!

Paldies, Dace! Noteikti izmantošu šo idēju! :) Jautājums - kur var nopirkt tādus koka rāmīšus, lai nebūtu pārāk dārgi?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv