Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  23. Februāris Vārda dienas Almants, Haralds
Autors: Raitis
Pievienots: 24.05.2013.

Mājās aiz lielā drēbju skapja bija nolikts padomju laikā izgatavotais koka gludināmais dēlis, kurš nebija izmantots jau kādu krietnāku laiku, es nolēmu to atjaunot.

11.07.2019 07:27
Vecie labie RVR ir super! Ja nu kādam nav aizķēries mājās no padomju laikiem, tad tagad tādus var iegādāties - gludinamaiskoks.lv mājas lapā - viņi nodarbojas arī veco dēļu uzfrišināšanu - nomaina pārklāju, noslīpē vecās kājas un var uztaisīt RVR kā jaunu!
08.05.2014 19:13
Super ! Arī es tā izdarīju :)
12.02.2014 15:08
Piekrītu autoram.
Es arī vairākkārt esmu vecajam, labajam gludināmajam dēlim mainījusi pārklāju. Mans hobijs ir šūt, tātad gludināmajam dēlim ir liela slodze, jo katra apģērba vīle jānogludina utt.,un audums ar laiku paliek dzeltens, neizturīgs.
24.05.2013 09:01
un kad tad būs pasludināti rezultāti??
24.05.2013 09:04
Guu, konkursa noteikumos esam norādījuši, ka balvu ieguvējas tiks paziņotas 29.maijā. Šobrīd notiek iesūtīto darbu izvērtēšana ;)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv