Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  6. Augusts Vārda dienas Aisma, Askolds
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: SP.lv kolāža (attēli flickr.com, google.com, pinte
Pievienots: 11.06.2015.

Apkopojām pāris idejas, kā masīvos un nesimpātiskos radiatorus padarīt par interjera odziņu vai arī gluži pretēji - gaumīgi paslēpt.

17.06.2015 08:47
Kad dzīvoju Anglijā dažās mājās redzēju radiatorus šādās kastēs. Veikalos var nopirkt jau gatavus blokus, kuros ir siets vai cits materiāls ar caurumiem. Tas jau palīdz tam siltumam izplatīties. Cik zinu, lika tikai viesistabās vai citās redzamās vietās, nevis visā mājā. Tā jau smuki. Jo tur jau tās ziemas tādas nenosakāmas.
16.06.2015 10:38
Nesaprotu, kāda jēga siltināt māju un pēc tam samazināt efektivitāti siltumam, ieslogot radiatorus, kas attiecīgi tad pilda sienas sildīšanu, un siltums aizplūst prom. Nav viņi tik nesmuki, radiatoriem ir jēga, kāpēc tie šādi iebūvēti!
20.06.2015 20:24
Jā,es arī nesaprotu kāpēc bloķēt siltumu, tā jau daudzstāvu mājās siltumu dod maz ziemā, jo nespēj maksāt par siltumu :(
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv