Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  16. Janvāris Vārda dienas Lida, Lidija
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Aiva Liepiņa
Pievienots: 28.11.2011.

Ierasts, ka Adventes kalendāri tiek mūsu bērniem, bet kāpēc gan to neizveidot savam mīļotam vīrietim, vecākiem vai kādam citam tev svarīgam cilvēkam. Galu galā arī pati...

Adventes kalendārs no piparkūku vīriņiem - tas būs salds našķis katrai Adventes dienai un ienesīs mājās īstu svētku smaržu.
17.09.2016 13:42
Paldies par idejām!
Ja nu kādam ir iedejas, bet nezin kur izgatavot kvalitatīvus kalendārus, tad viena laba vieta ir šeit - http://www.zzf.lv/kalendari/
01.12.2011 12:22
Ļoti labas idejas! Visvairāk mani uzrunā tieši zvaigžņotais kalendārs- iedomājos, cik skaists svētku dekors tas varētu būt..:)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv