Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  13. Jūlijs Vārda dienas Margarita, Margrieta
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: flickr.com, google.com
Pievienots: 27.10.2014.

Viss ģeniālais ir vienkāršs. To kārtējo reizi pierāda Čeongs Čūns Ndžī, kurš necilās kancelejas gumijas padarījis par kulta preci, aizsākot Loom bands...

07.11.2014 23:29
Forši, bet ekoloģijai bieds.
06.11.2014 08:59
Kā jau ar visām strauju popularitāti iegūstošām lietām, arī šīm gumijiņām ir daudz pakaļdarinājumu un lētāku alternatīvu. Par to arī šajā e-klase rakstā http://www.e-klase.lv/lv/raksts/zinas/pasaule/gumijas-aprocu-piekarini-bistami/, kurā minēts, ka, iegādājoties šos gumijas riņķīšus jāpievērš uzmanība iepakojuma marķējumam un flalātu daudzumam gumijas izstrādājumos (ieteicams būtu 0,1%). Būsim veselīgi stilīgi!
27.10.2014 15:54
ļoti skaisti. daža pat vairāk kā smalki izstās
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv