Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  16. Janvāris Vārda dienas Lida, Lidija
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 18.12.2011.

Jāsāk domāt, kā rotāsim Ziemassvētku vakariņu galdu, kādi dekori svētku dienās mūsmājās priecēs gan pašus, gan ciemiņus. Lūk, idejas, kā pagatavot dekorus no...

Aromātiskus un skaistus dekorus var izveidot no apelsīniem un krustnagliņām. Šādus apelsīnus var izvietot uz galda dekoratīvos šķīvjos un kompozīcijās, var arī iesiet košās lentēs un karināt eglē, pie griestiem utt.
25.10.2012 20:08
man jau patīk arī āboli-antonovkas un sīpoliņi-arī var padekorēt ar krustnagliņām
22.12.2011 14:01
Es google ierakstīju sniegpārsliņa 3D un atradu interesantu variantu.Pamēģiniet.
19.12.2011 13:22
Apelsīni, kuros sadurstītas krustnagliņas, šajā gada laikā arī manā mājā kalpo par skaistu dekoru un gaisa aromatizētāju! Man šo ideju pirms gadiem četriem, pieciem piespēlēja mamma.
19.12.2011 09:35
lieliskas idejas! es vakar mēģināju izgriezt sniegpārsliņu no papīra, taču esmu aizmirsusi kā to dara, vai nav kāds saits kur to var apskatīt? youtubē neko jēdzīgu neatradu :)
28.11.2013 18:26
No papīra jāizgriež aplis uz jāsaloca tas dažādos veidos.Tad kad ir salocīts tad vajag iz griezt dažādus robus dažādās vietās. Var griezt gan apaļus, gan trīsstūrainus, gan kvadrātveida robu.Savukart kad tas ir izdarīts atloci vaļā un.... Gatavs!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv