Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  20. Janvāris Vārda dienas Aļģirds, Aļģis, Orests, Oļģerts
Tā kā veikalos nopērkamie gatavie leļļu apģērbi ir salīdzinoši dārgi, tad daļu no leļļu garderobes vari pagatavot pati. 

  Lasīt vairāk >>
Pieņemts, ka svētkos tikai Jānim liek galvā ozollapu vainagu. Bet ko darīt pārējiem? Dzīvesstila blogs Art As We Know It piedāvā rotāties ar ozollapu tauriņu.

  Lasīt vairāk >>
Bērnudārzos un skolās ierastais svētku dekors - sniegpārsliņas, mājās svētku laikā tiek aizmirstas, jo šķiet bērnišķīgas un vecmodīgas, taču velti.

  Lasīt vairāk >>
Rudenīgi drēgnajās dienās tā vien gribas ienest mājā siltumu un tuvojošos svētku noskaņu. Vispatiesākais prieks, ja tiek darināts kaut kas pašu rokām. 

  Lasīt vairāk >>
Šoreiz gribam pastāstīt par ideju, kā it kā tik necilajām un trauslajām olu čaumalām piešķirt otro dzīvi, padarot tās par puķu podiņiem.

  Lasīt vairāk >>
Gribējām parādīt, ka pēc lielākām vai mazākām ballītēm, draudzeņu sarunu vakariem vīna korķus der kaut kur noglabāt, nevis izmest miskastē.

  Lasīt vairāk >>
Interneta vietne LABY.co piedāvās ikvienam, kurš prot izgatavot ko skaistu un noderīgu, uzsākt pašu darināto lietu pārdošanu.

  Lasīt vairāk >>
Baiba gribēja uzdāvināt meitām pamatīgu spēļu virtuvi, jo plastmasas variants kalpojis vien nepilnu mēnesi. Ieraugot veco spoguļskapīti, bijis skaidrs - taps virtuve!

  Lasīt vairāk >>
Pavisam vienkāršu ideju, kā mājās ienest patriotisku noskaņu, kopā ar bērnu radot skaistu kompozīciju, kas pēcāk noderēs arī Adventes kalendāram.

  Lasīt vairāk >>
Viss ģeniālais ir vienkāršs. To kārtējo reizi pierāda Čeongs Čūns Ndžī, kurš necilās kancelejas gumijas padarījis par kulta preci, aizsākot Loom bands kustību.

  Lasīt vairāk >>
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: Līga Ozoliņa
Pievienots: 23.12.2020.

Eglīte ir viens no centrālajiem Ziemassvētku simboliem. Tās rotāšana arī ir īpašs process. Vai esi mēģinājusi eglīti rotāt ar pašdarinātiem dekoriem?

Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv