Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  26. Maijs Vārda dienas Eduards, Edvards, Varis

PORTĀLA VEIDOTĀJAS

SievietesPasauli ir izveidojušas divas Līgas - Līga Ozoliņa un Līga Rozentāle. Viņas nu jau vairāk kā pirms četriem gadiem, neskatoties uz apkārtējo šaubām, noticēja sev un savai idejai, un izveidoja portālu sievietēm. Nu ik mēnesi to apmeklē un lasa jau vairāk kā 100 000 lasītāju.

Iepazīsimies!

Līga Rozentāle, galvenā redaktore Līga Ozoliņa, reklāma un mārketings

Ja 7.tramvajā pamanīsiet grāmatā iegrimušu meiteni vai staigājot gar Daugavmalu sastapsiet jauno māmiņu ar mazu meitiņu-peciņu pie rokas, ļoti iespējams, tā esmu es. Līga. 
Man šķiet, ka mans vārds man piestāv un izsaka manu būtību. Mani svētki - Līgas vai Jāņi ir laiks, kad satiekas Daba un Cilvēks. Laikam tādēļ nevaru paiet garām uzplaukušam ceriņu krūmam, to nepasmaržojot; tādēļ nespēju mājvietu iztēloties bez zaļumiem un sava kaķa, un, protams, tādēļ nevaru pilnasinīgi „uzlādēt savas baterijas” uz pilsētas akmeņiem. Mani urda vajadzība doties uz mežu, uz laukiem, jā, pat ierakties mammas puķu dobēs.

Un es nemaz neapvainojos, kad cilvēki mani mēdz dēvēt par naivu, jo...
...es ticu, ka visskaistākās lietas uz šīs Zemes nav par naudu nopērkamas, bet baudāmas, sajūtamas, redzamas un saklausāmas tepat ik uz soļa.
... es ticu mīlestībai - tādai Īstai un Lielai.
...es ticu, ka lielāko gandarījumu un prieku var iegūt radot prieku citiem.

Šobrīd sava plānotāja pirmajā lapā esmu ierakstījusi: „Ceļa uz laimi nav, laime ir pats ceļš.” To arī Tev novēlu izbaudīt – mazus laimes mirklīšus katru dienu!

Es dzīvoju ar domu: jo vairāk dara, jo vairāk var paspēt. Lai gan ārēji varētu šķist, ka esmu mierīga un piezemēta, mēdzu pārsteigt arī ar trakulībām un spontānām, lieliskām idejām.

Lai arī esmu uzaugusi un mācījusies mazpilsētā, man patīk lielpilsētas kņada un būšana cilvēkos. Mani aizrauj doma, ka mūsdienās var apgūt praktiski jebko, ja vien ir vēlēšanās. Arī pati, skolas solā vai pašmācības ceļā, nemitīgi apgūstu ko jaunu. Patlaban, kā jau daudzām jaunajām mammām, viens lielākajiem skolotājiem ir meitiņa Karlīna.

Es sapņoju par jauku mājokli ar lielu balkonu vai terasi, kur notvert rītu spirgto gaisu vai baudīt liegus saulrietus. Reiz es gribētu aizbraukt līdz Meksikai un Kubai, nebaidīties no augstiem kalniem, kad zem kājām ir slēpes vai sniega dēlis, un apgūt dinamisko salsas deju. 

Es nespēj iztikt bez jūras – tā mani uzlādē un nomierina. Vēl es krāju salvetes, kuru manā kolekcijā ir vairāki simti. Man patīk uzņemt viesus un laiku pa laikam pagatavot kādu jaunu, neierastu ēdienu.

  Tālr.: 26369141
E-pasts: liga.ozolina@sievietespasaule.lv

© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv