Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  15. Jūlijs Vārda dienas Egija, Egmonts, Egons, Heinrihs, Heinriks, Henriks
Autors: Swedbank Privātpersonu finanšu institūts
Pievienots: 07.01.2013.

No šī gada janvāra iedzīvotāju ienākuma nodokļa likme tiek samazināta līdz 24% un gada vidū tiks palielināts atvieglojums par katru apgādājamo no 70 uz 80 latiem.

07.01.2013 12:23
...neticami... Šāds algas pieaugums prognozējams, rēķinot, ka ģimenē viena vecāka alga ir 513 lati un otra – 424 lati „uz papīra” (vidējā alga valstī vīrietim un sievietei).... es un manas kolēģes pārsvarā saņem mēnesī 200-210 uz rokas...cik skaisti būtu saņemt piemēram 300! ....
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv