Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  22. Janvāris Vārda dienas Austris
Autors: Naudas plānošanas centrs
Ilustrācija: corbis
Pievienots: 29.11.2009.

Nereti mēs pašas radām apstākļus, kuru dēļ komunālās izmaksas tiek nevajadzīgi sadārdzinātas. Taču to var novērst! Šeit apkopoti padomi, kā samazināt...

14.02.2013 21:24
lodžija atvērta,jo istabā 25 grādi-no manas taupīsanas nekas nemainīsies-visā mājā tāda temperatūra,nav arī ūdens skaitītaju.Elektrību taupu,bet sola jau atkal cenu pacēlumu
28.01.2013 13:39
Neieteiktu aizrauties ar ekonomiskajām spuldzēm, bieži vien tās lēni uzsilst un apgaismojums nav tik spožs kā ar jaudīgāku parasto spuldzi. Sabojāta redze un izmaksas brillēm iznāks vairāk, nekā ietaupītie lati gadā uz elektrību.
01.03.2012 21:18
nav man ūdens un siltuma skaitītāju,mūsu ciematā nav
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv