Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  27. Novembris Vārda dienas Lauris, Norberts
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 20.10.2014.

Atceries, ka lapas ir jāsagrābj ne tikai dārzā, bet arī jumta notekrenes pirms ziemas vajadzētu iztīrīt. Pašam ar rokām darot tas ir gan riskanti, gan laikietilpīgi.

02.11.2014 08:35
Ok, bet ja zem notekrenes ir glauna mājas fasāde, kura tiks notašķīta, ja dubļainās lapas šādi mētās? Ar roku, liekot uzreiz maisā - fasāde nenosmērējas.
02.11.2014 10:40
Izmēģinājām gan sausā laikā, gan slapjā. Sausā laikā fasādei nekāda skāde netiks nodarīta, jo gruži un lapas ir sausas un tiek pietiekami tālu (ar inerci) izmesti no renes. Taču slapjajā laikā patiešām dubļi gāja pa gaisu. Lai gan vizuāli uz sienas paliekošu neko nemanījām.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv