Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  18. Janvāris Vārda dienas Antis, Antons
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 17.10.2011.
'Tā kā mūsu mājās tāds liels galds, pie kura visai ģimenei kopā sasēsties nemaz nav, svētkus mēģinām radīt ar attiecīgo noskaņu ne tieši galda klājumā, bet gan visā telpā. Šeit - meitas vārda svētki-14.septembris tika svinēts lillīgi brūnos toņos ar dažiem spilgtākiem akcentiem...no idejas līdz noformēšanai tieši divas stundas. Pie žalūzijām ar skoču piestiprinājām krāsainas lentas, kas glabātas pēc dažādu dāvanu izsaiņošanām, dārzā salasīti āboli un lavandas,'- raksta Kristīne.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
Saglabāt kā mīļāko rakstu 1
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv