Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  29. Janvāris Vārda dienas Aivars, Valērijs
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: allthingsana.wordpress.com
Pievienots: 27.11.2012.

Pat ja kafijas vai citi traipi ir izmazgājušies, tas nenozīmē, ka veļa patiešām ir tīra. Kā panākt, lai vizuāli tīra veļa ir arī higiēniski tīra?

18.05.2013 16:17
mikrošķedras lupatiņas mazgājot nedrīkst likt balinātāju
27.11.2012 11:56
aha, paldies! veļu gan nešķirošu, bet reizi mēnesī īso ciklu uz 95% gan varētu uztaisīt. Nesen izmazgāju savu jaciņu 60% , tagad, nepārspīlēju, viņu var vilkt tikai rotaļu lācis :) Maziņš lācis :)
27.11.2012 14:37
Iedomājos to jaciņu :D man atkal gadījies bieži nokrāsot drēbes rozā, zilā u.c. krāsās :) Tā teikt burvju mašīna- ielieku vienu, izņemu otru, tāpēc arī vairs ar temperatūrām nepārspīlēju, lieku zemo, bet dvieļus un palagus gan vienmēr uz 60 mazgāju.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv