Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  11. Jūlijs Vārda dienas Leonora, Svens
Autors: Marija Ābeltiņa, psiholoģe
Pievienots: 24.08.2010.

Autovadīšanas tiesības ir iegūtas, ģimenē ir pat auto, taču pie stūres viņa nesēž ne par ko. Bail...Kāpēc tā notiek - kādēļ tik daudz sieviešu baidās no...

Foto- flickr.com
20.01.2011 12:08
Lūdzu aizpildi šo aptauju: Slidenas ielas - apgrūtinājums autovadītājiem un gājējiem.

Aptauju atradīsi šeit: http://www.visidati.lv/aptauja/458937009/

Liels paldies par veltīto laiku!
29.08.2010 10:31
Tām, kurām bail sēsties pie stūres, varu ieteikt izmēģināt CSDD piedāvāto opciju, ka ir tādi testa braucieni,t.i. ja arī tev jau ir tiesības vari izbraukt tādu kā vēl vienu eksāmenu. Tevi vērtēs tāpat kā liekot tiesības, tikai beigās vienkārši pateiks esi nolicis vai nē. Vēlāk arī tev pastāstīs kādas tev kļūdas ir bijušas un izskaidros visu par ko tev būs radušies jautājumi.
Man braukt vienmēr ir ļoti paticis un bail nav bijis nekad, bet pati izmēģināju šādu testa braucienu, kas man vēl vairāk cēla pašapziņu, ka uz ceļa esmu labs šoferīts! Tas, protams, tāpēc, ka instruktors teica, ka, ja liktu eksāmenu, es to būtu nokārtojusi, jo pieļāvu tikai dažas nebūtiskas kļūdas, kā arī - vispār braucu ļoti labi.
Tā kā...varbūt kādai bailulei CSDD instruktoru atzinība (vai arī pamācība) palīdzētu justies droši uz ceļa ;)
24.08.2010 22:11
Man ļoti patīk vadīt automašīnu:)
24.08.2010 21:19
No pieredzes varu teikt, ka bailes sēsties pie stūres radās laika gaitā. Gluži vienkārši tūlīt pēc 18 gadu iestāšanās nokārtoju tiesības, taču auto, ar kuru regulāri pārvietoties, nebija. Tā nu kādu laiciņu nebraucu nemaz. Un kad jau parādījās iespēja atkal sēsties pie stūres, kādu pusgadu nevarēju saņemties, jo šķita, ka visi noteikumi ir aizmirsušies, ka satraukumā sajaukšu pedāļus un tā tālāk. Taču, kad beidzot pārkāpu sev pāri, sapratu, ka visu tīri labi atceros, ka uz priekšu tieku! Tagad jau braucu diezgan bieži.
24.08.2010 12:03
es reāli nelieku tiesības, lai sargātu cilvēkus, man nav bail sēsties pie stūres, pat ļoti patīk braukt, pa cik dievinu ātrumu kā tādu, es nemanu, kad tas ir krietni pārsniegts, līdz ar to man labāk uz ceļa automašīnā pie stūres nerādīties :D.
24.08.2010 10:32
Ļoti patika vitamīni raksta beigās. Man bailes no sēšanas pie stūres (par laimi) nepiemīt, tieši pretēji - uztveru to kā vienu no iespējām būt brīvākam, taču ir lērums apstākļu un situāciju, kad autores ieteiktais 10 "labo lietu" saraksts lieti noderēs. Paldies!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv