Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  11. Jūlijs Vārda dienas Leonora, Svens
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 23.03.2011.

Ceļu Satiksmes Noteikumi ir apgūti, pielietoti, bet patiesība tur ārā uz ceļa ir pavisam cita. Pastāv arī citi noteikumi -auto braukšanas etiķete.

Foto- grendmon, CC licence
06.04.2011 15:44
Man šodien arī radās doma par to, kā papildināt šos ieteikumus. Proti, lietus laikā pie stūres sēdošajiem pienāktos uzmanīgāk izbraukt caur peļķēm, pasaudzējot un cienot garāmgējējus. Citādi daļa nesās caur pelķēm kā dulli un nabaga gājējs ir viscaur slapjš, īpaši ja nav kur pamukt maliņā.
06.04.2011 15:30
Ieteikumi ir ļoti labi, tikai piekodināšu, ka ne visās valstīs drīkst par "paldies" signālu izmantot avārijas gaismas. To būtu būtiski atcerēties, jo citur tas var izraisīt pārpratumus.
28.03.2011 11:25
Par pīpinātājiem tur nu piekrītu par visiem 100%! Kāviņi mani tracina! Pašiem stress un vēl citus dzen stresā, it kā tā skaļā taure spētu to korķi izkustināt!
23.03.2011 17:27
Labs :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv