Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  2. Aprīlis Vārda dienas Irmgarde
Autors: Ainars Bašķis, auto eksperts
Pievienots: 21.01.2011.

Parunāsim par auto! Šoreiz skats no vīrieša redzespunkta: auto eksperts Ainars Bašķis mums atklāj savus novērojumus par sievietes attiecībām ar auto....

Auto eksperts Ainars Bašķis atklāj pazīmes, kuras automobilis ar laiku iegūst, ja pie stūres brauc sieviete.
04.05.2011 16:31
Aprakstīta tipiska "blondīne". Nevajag aizmirst, ka visas sievietes nav cacas ar sunīšiem. Un, ka vienīgais, ko viņas izvēlas mašīnas pirkšanas procesā ir krāsa!!!
21.01.2011 17:47
Mans novērojums, lai nu kas, bet papīri sieviešu mašīnās nemētājas. Toties vīriešu mašīnas parasti ir pilnas ar visādām veidlapām, čekiem, dokumentiem, līgumiem.
21.01.2011 17:42
Pie stūres nesēžu, bet mūsu mašīnā tik un tā ir manāmas dažas no šīm pazīmēm, protams, blakus sēdētāja pusē :)
21.01.2011 16:42
Ir jau arī tās pareizās,kurām visas lietas automašīnā atrodas pareizā vietā un daudzumā. Citiem pasažieriem sanāk vēl iesēsties! Ir gadījies sēsties paziņu mašīnās, kur manta tiešām jāsakrauj krietnā kaudzē, lai vienu pasažieri varētu iesēdināt!Par paklājiņa noslīdēšanu tas no sērijas arī par mani.Šajā situācijā neko neizdodas uzlabot! Vienkārši par to bieži jāatceras, kad atkal var neizdoties izspiest pedāli! Mēs esam dažādas, bet dažas lietas paliek kopīgas, ja lietošanā vai īpašumā savs auto! Interesanti!Šeit būtu temats kādam īsstāstam-kā par rokassomiņas saturu!Lai mums veiksmīgi stūrējas šajā nevisai vieglajā ziemas sezonā! Dāmas rullē...!
21.01.2011 16:33
Ai,kā par bērniem piekrītu! Mammas mašīnā vienmēr ir kāda rotaļlieta, limonādes pudeles un viss kas. Tēta mašīnā valda stingri kārtības likumi :)
21.01.2011 16:09
Šīs pazīmes jau tādas pieņemamas un praktiskas, nav vismaz no sērijas, ar vienu roku tur telefonu pie auss, ar otru krāso lūpas...
21.01.2011 15:10
Stāsts par caurumu paklājiņā nebūs gluži par mani, jo braukšanai vienmēr izmantoju apavus bez papēžiem (ja nav jau uzauti, tad mašīnā ir pārvelkamie), taču draudzenēm gan šī problēma ir aktuāla.
Mati jau izkrīt mums visiem, tiesa, viss atkarīgs kā tiek uzturēta mašīna. Man jau vienmēr kaut kā šķitis, ka sievietes ir tās kārtīgās :)
Es vēl pieliktu papildu pazīmi, ka pēc sievietes mašīnas uzreiz var pateikt, viņai ir mazi bērni vai nav, jo uz to laiku mašīna tiek pārvērsta par sava veida noliktavu, tā teikt, mazums noder :)
21.01.2011 11:24
Piekrītu- galvenais ir cilvēcīga attieksme!
21.01.2011 09:56
Ar tām pazīmēm ir trāpīts! Vismaz tas ir par mani noteikti!! :D
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv