Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  16. Jūlijs Vārda dienas Estere, Hermīne
Autors: Viņa
Pievienots: 04.08.2011.

"Katru vasaru piefiksēju visu, kas man sagādā prieku, iedvesmo un ļauj izbaudīt vasaru. Esmu izveidojusi tādu kā sarakstu ar to, kas jāpagūst katrā vasarā. Lūk, tas ir!

Kad tu pēdējo reizi peldējies kaila? Manā kontā jau vairākas reizes. Šovasar var vēl pagūt. Foto-psdbox.com
05.08.2011 08:58
Es izmantoju šo iespēju, jo ir dīķis, kur man šādam pasākumam nav nekādu šķēršļu. Patiesībā, no brīža kad to uzsāku, vairs citādi pat īsti nepatīk. Peldos vēlās krēslas stundās, kad virs dīķa jau sāk parādīties migliņa. Sajūtas ir vienreizējas, jo no ūdens izkāpjot nav slapjā peldkostīma.
04.08.2011 20:24
Par to peldēšanos kailai. Tik tālu es vēl neesmu tikusi, bet šovasar es ļooti izbaudu gulēšanu kailai. Ar segu, protams, bet bez naktstērpa, pat visniecīgākā izmēra. Izvēdināt istabu un tad ienirt vēsajos palagos. Ahh...
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv