Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  25. Janvāris Vārda dienas Sigurds, Zigurds
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: publicitātes foto, flickr.com, CC - Garry Knight
Pievienots: 30.04.2015.

Esam apkopojušas interesantas, skaistas, izkoptas un arī pilnībā neskartas dabas takas un pastaigu vietas, kur baudīt dabas krāšņumu un varenumu. 

03.05.2015 13:36
Brīnišķīga pastaigu vieta Rīgā ir ĶENGARAGA PROMENĀDE.Tā ir mūsu ģimenes iecienīta atpūtas vieta-patiešām,kad gāju pirmo reizi-viss likās ļoti interesanti-labs gājēju un veloceliņš,vides objekti,gulbju kolonija,putnu vērošanas tornis,bērnu interesantie zīmējumi uz vecās rūpnīcas žoga blokiem-iesaku iziet šo diezgan garo sakārtoto Daugavas taku kādi 3km.
03.05.2015 21:33
3 km ir gara?
04.05.2015 10:35
http://www.ld.riga.lv/tl_files/Prezentacijas/Pavlovs.pdf
bet pagājušgad atklāja vēl posmu uz priekšu.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv