Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  28. Maijs Vārda dienas Vilhelms, Vilis
Autors: Māra
Pievienots: 21.07.2011.

"Šogad es atvaļinājumu baudīju savu vecāku mājās. Modos ar griezes dziesmām aiz loga, vāļājos gultā no rīta kopā ar bērniem, tad rīta rasā iemērcu savas kājas...

Ir tik jauki skatīties kā bērni priecājas par vienkāršām lietām - baseinā ievākušos vardi un ūdensvaboli, uz akmens sauļoties izlīdušu ķirzaku vai zaķi, kurš nekaunīgi dienas vidū ganās uz netālā lauka. Foto- visualphotos.com
25.07.2011 10:20
Bez tam, Anita, pati tak raksti, ka Griezes griež vakarā (krēslā), naktī un agrās rīta stundās, kas nu kuram ir agrs rīts. Un es tak nerakstīju, ka tās griež dienas vidū :D
25.07.2011 10:17
Negrasos nevienu par katru cenu pārliecināt, lai gan ornitologa viedoklis, kurš sniedz ziņas ES institūcijām un viņu darbs ir putnu pētīšana ikdienā, man tomēr šķiet reprezentablāks viedoklis, nekā ornitologam brīvā laikā.

Bez tam, šogad nu jau ir par vēlu, griezes pošas prom, bet nākamgad gan, Anita Špoģe, brauc ciemos, varbūt tad teorijas zināšanas papildināsies ar praktiskām ;)
22.07.2011 15:43
Pece, mans koments arī ir no speciālista - tas ir no manis :D, brīvajā laikā aizraujos ar ornitoloģiju
22.07.2011 13:38
Speciāli skeptiņiem komentārs no speciālista - ornitologa: Saskaņā ar literatūrā atrodamo, griezes tēviņi dzied krēslā un naktī, dienā reti. Tomēr nemaz tik reti tā dziedāšana gaišajā laikā nav. Rīts ir normāls riesta dziesmu izpildes laiks. Tāpat arī sajaukt īsti šo dziesmu ar citām nevar, jo īstas alternatīvas ‘’griešanas’’ izpildītājos arī nav.

Brauciet ciemā, kamēr vēl Griezes nav devušās prom un pārbaudiet pašas! ;)
22.07.2011 12:26
Griežu tēviņiem - vairošanās periodā griezīga, vienveidīga - dzirdama galvenokārt krēslā un naktīs, arī agrās rīta stundās, dienā reti.


22.07.2011 09:29
Tad manā pusē tās ir aptrakušas un nepareizas gadus 20 vismaz, jo cik sevi atceros tās griezušas arī no rītiem :D bet interesanti ko teiktu ornitologi.
22.07.2011 08:28
Hm..... man gan grizes griež tikai vakaros!!
Kā tad ir īsti????????? Putnalogi, atbildiet??????
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv