Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  18. Janvāris Vārda dienas Antis, Antons
Autors: Viktorija Puķe
Pievienots: 17.01.2011.

Neikdienišķa zupu, kuras sastāvā ir mīdijas, kūpināta zivtiņa un baltās pupiņas. Tiem, kam garšo jūras veltes,ir vērts pagatavot, garšīgi - iesaka...

18.01.2011 15:23
nu bet jau pašā sākumā ir minēts - neikdienišķa! Kādreiz jau sevi arī vajag palutināt! :)
18.01.2011 13:32
Pirms tam tikai lietderīgi ir saprast, vai ciemiņiem jūras veltes vispār iet pie dūšas. Zinu, ka dažam tikai ieraugot tās gliemeņu čaulas nelabi paliek. Bet, ja visi ir šādu delikatešu cienītāji, tad zupa droši vien tieši laikā!
18.01.2011 12:38
Jā, kāpēc gan, lai svētkos galdā neceltu šādu zupu? Ļoti laba doma! Man piemēram, kartupeļi ar karbonādēm sen jau vairs nešķiet svinīgi, savās viesībās tos nepasniedzu.
18.01.2011 12:27
Tā noteikti nav ikdienas zupa, ko vari pagatavot katru otro nedēļu pēc darba dienas beigām. Tomēr tāda interesanta svētku zupa gan. Un tās mīdijas jau nemaksā tiiiiik šausmīgi, arī sviesta zivs ne.
18.01.2011 11:52
Kurš tad šādu zupu var atļauties?.....
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv