Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  20. Janvāris Vārda dienas Aļģirds, Aļģis, Orests, Oļģerts
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Ruta Zimnoha
Ilustrācija: wall.alphacoders.com
Pievienots: 31.03.2014.

Padomi, kā uzvārīt gardu gaļas, zivju vai dārzeņu buljonu + knifi, kā iegūt dzidrināto buljonu.

Par vienu no veselību spēcinošākiem līdzekļiem kopš senatnes tiek uzskatīts buljons. Cik daudz nav dzirdēts par to, kā labi ievārīts vistas buljons no gultas izcēlis ne vienu vien slimību novārdzināto. Senatnē karavīru sievas savus kaujās novārdzinātos vīriešus ātri vien dabūjušas uz kājām tieši ar buljona palīdzību. Savā laikā saimnieces un pavāri savu buljona recepti sargājuši kā acuraugu, un tā tikusi nodota no paaudzes uz paaudzi.
01.05.2015 08:35
Uztura mācības 293. lpp rakstīts"' ka vārot broilerus, kuros atrodas antibiotikas, pēc pusstundu ilgas vārīšanas tajos var atrasties antibiotiku pazīmes, bet pēc 1 stundas tās ir pilnīgi pārgājušas buljonā.par to vai šādi buljoni ir veselīgi vai ne, jāšaubās, un tāpēc labāk iesakāmas dažādas veģetārās zupas."tāpat dzīvnieku kaulos nogulsnējas smagie metāli utt, varbūt buljoni nav nemaz tik veselīgi.bioloģiski audzēti mājputni, bet tie kas veikalos ?
06.04.2014 12:04
pasākumos ir biežāk no kubiciņiem gatavots-bagātināts ar garšvielām
03.04.2014 00:49
Galas buljonu nevajadzes dzidrinat ar olbaltumu, ja varot to vienkarsi nenoputosiet, jo putas jau satur olbaltumu.Un, galvenais,- nevajag varit tik ilgi.Sipols ar visu mizu padaris buljonu krasainu.Beigu gala to nokasiet caur sietu un lietojiet pec saviem ieskatiem.Lai labi garsO!
02.04.2014 09:05
Ļoti garšo tāds labi pagatavots, dzidrināts buljons ar buljona pīrādziņiem,ko parasti pasniedz dažādos pasākumos,kur klātie galdi, pašai tik slinkums gatavot mājās..
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv