Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  18. Janvāris Vārda dienas Antis, Antons
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Ruta Zimnoha
Ilustrācija: wall.alphacoders.com
Pievienots: 31.03.2014.
Par vienu no veselību spēcinošākiem līdzekļiem kopš senatnes tiek uzskatīts buljons. Cik daudz nav dzirdēts par to, kā labi ievārīts vistas buljons no gultas izcēlis ne vienu vien slimību novārdzināto. Senatnē karavīru sievas savus kaujās novārdzinātos vīriešus ātri vien dabūjušas uz kājām tieši ar buljona palīdzību. Savā laikā saimnieces un pavāri savu buljona recepti sargājuši kā acuraugu, un tā tikusi nodota no paaudzes uz paaudzi.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
Saglabāt kā mīļāko rakstu
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv