Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  26. Oktobris Vārda dienas Amanda, Amanta, Kaiva
Autors: Vivita Morusa
Ilustrācija: getty
Pievienots: 23.04.2014.

Man psiholoģiski svarīgi ir apēst to keksiņu, taču pat to var veselīgi pagatavot,” atzīst Vivita. Lūk, trīs Vivitas veselīgo našķu receptes.

24.04.2014 11:30
Paldies SievietesPasaule.lv :) Man prieks,ka ir interese par veselīgu dzīvesveidu - labprāt dalos savās zināšanās arī ar citiem! :)

23.04.2014 19:41
Ko varētu izmantot proteīna vietā? Varbūt ir kādas alternatīvas?
24.04.2014 10:09
Alternatīva nav.
Īsumā par proteīna pulveri,lai būtu skaidrība,kas tas tāds ir - šīs sūkalas iegūst procesā, kura laikā, govs piens tiek pārvērsts sierā. Šajā siera ieguves procesā kā blakus produkts rodas sūkalas. Sūkalu proteīns (whey proteīns)ir viens no svarīgākajiem proteīna avotiem. Ātrās olbaltumvielas. (Olbaltumvielas, jā, tās pašas,kuras uzņemam ar gaļu, biezpienu u.t.t),šīs organisms uzsūc uzreiz. Tas ir viss augstākās kvalitātes olbaltumvielu proteīns,kāds vispār ir pieejams. Tas ir bagāts ar aminoskābēm. Mans personīgais viedoklis,kuru es nevienam neuzspiežu. Noteikti neko nevajag lietot,ja nav pārliecība un šaubas, bet ,piemēram, sūkalu proteīns ir zīdaiņu uztura maisījumos un tiek izmantots pat medicīnā. Ļoti pareizi,ka pirms lietošanas cilvēkam pašam jāsaprot,kas tas tāds ir.. Bet nevajag paļauties uz mītiem,kuri ir nepatiesi..
Receptē pie Indijas riekstiem var mēģināt izmantot cukuru vai pūdercukuru, bet tad īsti tā vairs nebūs veselīga recepte, būs ļoti daudz kalorijas un cukurs!

Man ir ļoti daudz arī veselīgās receptes,kuras cepu arī bez proteīna, ja ir interese varu padalīties! :) Viena ir publicēta arī šeit - valriekstu kekss!
24.04.2014 10:31
Paldies, Vivita, par info par proteīnu.
Tāpat - noteikti priecāsimies arī par citām, tevis pārbaudītām veselīgajām receptēm! :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv