Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  2. Decembris Vārda dienas Meta, Sniedze
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Nataša
Pievienots: 18.04.2011.

Olas ir lieliska pamatsastāvdaļa saldajiem ēdieniem. To pierāda Nataša, kura iesūtījusi savu Peldošo salu recepti. Ātri pagatavojams un gards saldais ēdiens!

Ņemam divas olas, atdalam dzeltenumus no baltumiem. Baltumus putojam un kad jau izveidojas putas pievienojam 3 ēd.k cukuru un turpinam putot. Putojam līdz baltumi ir stingrās putās.
27.08.2011 08:24
Nu par daudz tā cukura uz dievām porcijām 5-6 ēdamkarotes. Un iznāk garšīgi arī bez saldā krejuma :)
20.04.2011 10:46
Peldošās salas bija un gan jau ir garšīgas. Tos piena, arī kakao ķīseļus visādi apsaukājām, bet ēdām. Nu jau, manuprāt, interesantāk - bērnudārzā esot dota šokolādes zupa (tas pats kakao ķēselis, kuru par šok zupu apsaucis mazdēliņš).
18.04.2011 14:08
Varētu būt piena ķīselis, mēs arī to saucām par puņķiem :)
Bet par to kakao šaubos, jo viņš bija diegzna gaišs un garšoja pēc riekstiem. Zinu, ka no kakao taisa to šokolades saldo, tas arī ir labs!
18.04.2011 11:15
Tādu staipīgu saldo es zinu piena kīsēlis,ko gatavo no piena,kartupeļu cites,kakao.Skolā to sauca par puņķiem :D
18.04.2011 09:54
Man arī atgādināja bērnību! Vēl man atmiņā ir tāds saldais, kas garšoja nedaudz pēc riekstiem,tāds staipīgs bija, gaišas krāsas, bet kā sauc vot neatceros! Tas bija debešķīgs! Ja kāda atcerētos nosaukumu, būtu super!
18.04.2011 09:32
šito recepti sen gribēju atrast kopš bērnības, bet neatcerējos kā saukt :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv