Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  27. Novembris Vārda dienas Lauris, Norberts
Autors: Nataša
Pievienots: 30.03.2013.

Arī gatavojot Lieldienu tradicionālo saldo ēdienu, var ļauties fantāzijai un uzburt neparastāku garšu buķeti. Lūk, Natašas ideja, kā pagatavot dzelteni...

31.03.2013 10:51

(viesis) Karīna
30.03.2013 23:14
Pie tādiem cilvēkiem kā Tu es jau esmu pieradusi,kas gudri runā,izsaka visādas pretenzinas,bet tai pat laikā pats neko nedara un vēl nepatīk tas ko dara citi.

Mazāk puksti un sāc darīn un tad vari paust savu neapmierinatību....
30.03.2013 23:14
Ar vienu un to pašu recepti visur kur..http://www.sieviesuklubs.lv/receptes/pavasarigas-receptites/biezpienamandelu-lieldienu-saulaina-pasha/
31.03.2013 11:47
Karīna, ar tavu muti runā skaudība, bet tavas domas vada pašas neuzņēmība un slinkums. Patiešām, kas gan tev liedz aizrauties ar ēst gatavošanu un to visu vēl smuki safotografēt un startēt visos Latvijas portālos? Par ēdiena fotografēšanu vari palasīt šeit, lai nav jāsūdzas, ka neproti fotografēt: http://digital-photography-school.com/food-photography-an-introduction - Tas, starp citu, varētu noderēt arī citām konkursantēm :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv