Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  4. Jūnijs Vārda dienas Elfrīda, Sindija, Sintija
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Līga Ozoliņa
Ilustrācija: Līga Ozoliņa
Pievienots: 03.09.2013.

Ātrās kūkas recepte, kas noteikti noderēs steidzīgajām un tām, kas baidās pašas ķerties pie mīklas gatavošanas!

13.05.2014 16:51
Šitais maisījums ir arī mans atklājums un noslēpums. Vīrs saka- šitā kūka tev gan baigi labi sanāk :D Un var variēt,ko likt virsū! Tagad mēģinu ar rabarberiem visu ko, rabarberi ar banāniem piemēram baigi labi!
04.09.2013 13:16
Gatavoju ko līdzīgu tieši no šī paša maisījuma, lieku katrreiz ko nu gribas un kas mājās ir- ābolus un dažādas ogas, esmu arī likusi banānus, sanāk ļoti labi, jo banāni ir saldāki un dod saldumu, kamēr ogas- skābenumu.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv