Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  2. Jūnijs Vārda dienas Emma, Lība
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Dace Paulauska
Pievienots: 02.07.2012.

Gatavojot šos salātus, nav noteikts, cik daudz jāņem, piemēram, Ķīnas kāposta, cik salātu, cik siera.

03.07.2012 15:44
Es arī zemenes esmu likusi klāt salātos, nav nekādas vainas. Tāpat jau salātos liek arī vīnogas, meloni,ananāsu, mandarīnu, apelsīnu utt. Tā kā par to nav jābrīnās.
02.07.2012 13:12
Protams, ka ar pipariem nevajag pārspīlēt, tos pieber mazdrusciņ (1-2 šķipsniņas), bet viss kopā garšo tiešām ļoti labi.
02.07.2012 12:58
Hm, nebiju iedomajusies, ka zemenes varētu likt arī salātos. Vai zemenes ar pipariem tomēr negaršo dīvaini? Nespēju to kaut kā iztēloties..
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv