Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  1. Decembris Vārda dienas Arnolds, Emanuels
Autors: Santa Maria
Ilustrācija: publicitātes foto
Pievienots: 25.02.2018.

Šī recepte ir ideāla dienām, kad vēlies ieturēt ēdienreizi ar silto ēdienu, tomēr pārmērīgi sātīgus pamatēdienus gatavot negribas.

Lasīt vairāk >>
Šī recepte savulaik tapa apstākļos, kad "mājās nekā nav" un no dažādajiem produktu pārpalikumiem ir jāpagatavo visiem tīkama maltīte. Tiesa, salāti pēc tam ir vairākkārt...  Lasīt vairāk >>
Salātu bļodā zaļās lapas nomaina citas gruntīgākas sastāvdaļas. Arī šie ir tādi sildoši un sātīgi. Bet tos itin labi var pasniegt arī ar rukolu.

  Lasīt vairāk >>
Nu, kad mums jau ziņo, ka meteoroloģiskā vasara ir beigusies un gaisā jau jūtams rudens dzestrums, gribas pagatavot atkal vasarīgus zaļos salātus.

  Lasīt vairāk >>
Austrālijā, kur pasaulslavenais pavārs Džeimijs Olivers atvēris savu "Fifteen" zīmola restorānu, iecienīta maltīte ir šādi ceptu persiku un Parmas šķiņķa salāti.

  Lasīt vairāk >>
Ir zaļo salātu laiks! Lūk, vienkārša un viegla idejai zaļajiem salātiem.

  Lasīt vairāk >>
Šī recepte pārsteidz ar to, ka ir svaiga, turklāt arī bezgala ātri pagatavojama. To gatavojot virtuvē nebūs jāpavada ilgāk par 20-30 minūtēm.

  Lasīt vairāk >>
Pavasarīgi svaigi un krāsaini, Lieldienu noskaņās ieturēti salāti. Turklāt derēs arī tiem, kuriem ikdienas ēdienkartē jāizvairās no vistas olām.

  Lasīt vairāk >>
Ko iesākt ar pupiņu krājumiem virtuves plauktos un saldētavā? Jātaisa salāti! Rezultāts ir gards un, lai arī sātīgs, bezgala atsvaidzinošs. Pateicoties citronu mērcītei

  Lasīt vairāk >>
Tā noteikti nav kūka ikdienai - drīzāk svētkiem un, kā mūsu gadījumā, dodoties sālsmaizē. Kūka ir ļoti sātīga. 

  Lasīt vairāk >>
Uz svētkiem mūsu mājās top tradicionālais rosols, bet vienmēr pamēģinām arī kādu jaunu salātu recepti. Šogad izmēģinājām šo un visiem ļoti garšoja. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv