Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  5. Decembris Vārda dienas Klaudijs, Sabīne, Sarma
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Dita Lase
Ilustrācija: Dita Lase
Pievienots: 02.08.2010.

Dita Lase SievietesPasaule.lv lasītājām iesaka pamēģināt un pagatavot kuskusu ar gailenēm. Tas aizņems vien 15 minūtes! Lai labi garšo!

03.08.2010 13:58
es rimčikā vienreiz degustācijā pagaršoju kuskusu, man likās, ka tā ir kaut kāda putra :D
02.08.2010 14:34
Būs jāizmēģina, ļoti garšo gailenes! Man gan šķiet, Bella, ka rozīnes tīri labi tur iet klāt, bet, ja kas, manuprāt tās var arī nepielikt, nekas sliktāks jau nebūs uzreiz.
02.08.2010 12:13
Man jau labu laiku gribas nomēģināt to kus-kusu. Atceros, pirms pāris gadiem to ēdu, bija labs, bet pati neesmu vēl taisījusi. Šis nu ir labs pamudinājums beidzot saņemties un pamēģināt.
02.08.2010 12:05
Izskatās garšīgi, vienīgais, kas jocīgi liekas ir rozīnes. Vai tad tās iet kopā ar sēnēm?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv