Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  12. Augusts Vārda dienas Klāra, Vizma
Rababeru baudīšanas laiks ir salīdzinoši īss - vien maijs un jūnijs, ja klausa uzskatam, ka pēc Jāņiem tos vairs svaigā veidā ēst nevajag. Tieši tāpēc...  Lasīt vairāk >>
Kečups var būt veselīgs, īpaši, ja to gatavo no mājās audzētiem tomātiem, nefiltrēta ābolu etiķa, šķipsnas jūras sāls un kaisles pret ēdiena...  Lasīt vairāk >>
Tomātu laiks ir pašā karstumā, kad laiks arī izmēģināt kādu jaunu ieziemošanas recepti! Apkopojām vairāk kā desmit idejas. Lai izdodas! 

  Lasīt vairāk >>
Tautas medicīna pavasaros iesaka ēst upeņu pumpurus, vasarās ogas, bet rudeņos un ziemās lietot upeņu lapu tēju un upeņu karstos dzērienus, kam noderēs šī zapte. 

  Lasīt vairāk >>
Skābenes ir vieni no tiem dārza labumiem, ko pēc Jāņiem neiesaka svaigā veidā ēst, jo tajos izdalās pārāk daudz skābeņskābes. Ko darīt? Saldēt!

  Lasīt vairāk >>
Rudens ražas laiks nav iedomājams arī bez kāpostu skābēšanas un marinēšanas. Šeit recepte, kā pagatavot marinētus kāpostus.

  Lasīt vairāk >>
Dārzs piebiris ar plūmēm. Lai ogas neaizietu bojā, meklēju veidus, kā tās pārstrādāt. Šis marmelādīgais džems ir viens no risinājumiem!

  Lasīt vairāk >>
Pēc šādas receptes ik gadu gatavoju sēņu soļanku, taču izdomāju sēnes aizstāt ar sviesta pupiņām. Sanāca patiešām ļoti, ļoti garšīgi.

  Lasīt vairāk >>
Šodien daudzu ievārījumu vārīšanu aizstājusi svaigu ogu saldēšana. Arī avenes, protams, var saldēt, tomēr īstu aveņu ievārījumu nekas nevar aizstāt.

  Lasīt vairāk >>
Dārzeņu, ogu un augļu saldēšana ziemai vairs nav nekāds jaunums, taču, vai zināji, ka saldēt var arī vasarīgo zaļumus.

  Lasīt vairāk >>
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: pixabay.com
Pievienots: 14.07.2020.

Tādos gados kā šis, kad piemājas dārzos ķiršu koki bagātīgi ražoun ir jāsāk domāt, kā tos ieziemot. Visvienkāršākais variants ir ogas vienkārši...

Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv