Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  31. Maijs Vārda dienas Alīda, Jūsma
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 14.12.2009.

Ar karstvīnu ir tāpat kā ar piparkūkām - vislabāk, protams, garšo pašu ceptās. Tādēļ arī karstvīns visaromātiskākais un garšīgākais ir pašu...

Foto-stcok.xchng
17.12.2009 14:19
Karstvīna gatavošanai izvēlēties savu mīļāko vīnu visdrīzāk ir nevajadzīga izšķērdība (ja vien gadījuma pēc vismīļākais vīns nav izrādījies piem. 3,69 latu vērts). Karsēšana "nogalina" daudzas vīna garšas nianses, un beigās jau tāpat dominēs pievienotās garšvielas. Vienīgi, ja nu ņem kādu no tām pašām vīnogām, no kurām tapušie vīni parasti liekas labi.

Garšvielas var sanākt padārgi, ja viss jāpērk, jo krustnagliņas pa 5 jau nepārdos :) Ja kaut kas jau ir mājās krājumos - naudas izteiksmē nekas liels tas nebūs.
16.12.2009 09:54
Nekad nebūtu iedomājusies, ka karstvīnu var uztaisīt no ābolu sulas. Par upenēm jau domāju, bet ābolu sula ir jaunums.
15.12.2009 18:46
Es domāju, ka pašgatavots karstvīns naudas ziņā sanāk daudz dārgāk, bet pieļauju, ka pašgatavotais karstvīns varētu būt daudz garšīgāks! Būs kādreiz jāpaeksperimentē, kas no tā visa sanāks! :)
15.12.2009 17:05
Vienmēr pērku karstvīnu tetra pakās, bet laikam jāpamēģina būs uztaisīt pašai. Es tik spriežu, vai nesanāk dārgāk taisīt pašai- tomēr jāpērk vīna pudele un visas tās garšvielas..:(
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv